Cicha Zatoka w Mikołajkach Zaprasza

Port oraz Pokoje Portowe Cicha Zatoka w Mikołajkach to wspaniałe miejsce, które położone jest praktycznie w centrum Mikołajek, jednak jak sama nazwa wskazuje w miejscu cichym i spokojnym, z dala od zgiełku żeglarskich klimatów. Znajdujemy się na południowym brzegu jeziora Mikołajskie przy Alei Spacerowej.

Naszym gościom oferujemy skorzystanie z wyremontowanego portu, pokoi portowych (standard bliski apartamentom) oraz drewnianego domku położonego na końcu obiektu, wśród zieleni i drzew. Pracujemy również nad uruchomieniem tawerny, w której będziemy starali się Państwu serwować pyszne dania w przystępnej cenie.

Podczas pobytu u nas, mogą Państwo korzystać z zasłoniętego zielonego terenu za głównym domem, gdzie mogą Państwo odpocząć prawie na trawie, rozpalić ognisko czy grilla, lub poopalać się. Nasz obiekt jest usytuowany na południowym brzegu więc moc południowego słońca najbardziej działa właśnie za domem.

Cenimy sobie spokój i ciszę, bez nich nie byłoby cichej zatoki w Mikołajkach, zapraszamy rodziny z dziećmi, dojrzałych żeglarzy i odpowiedzialnych rezydentów. Remontując obiekt, starając się reaktywować Cichą Zatokę naszym celem było stworzenie enklawy w Mikołajkach, znanych z nocnego życia i fantastycznych, aczkolwiek głośnych imprez. Mamy nadzieję, iż uszanują Państwo nazwę Cicha Zatoka i sami wniosą swój wkład w panujący u nas klimat.

Będąc u nas mogą Państwo skorzystać wypożyczalni sprzętu wodnego. W przypadku gdyby Państwa pobyt nie był związany z cumowanie w porcie, oferujemy Państwu poznanie Mazur od strony wody. Dysponujemy kajakami, rowerami wodnymi, łodziami motorowymi (bez patentu do 9,9KM) oraz szybkimi motorówkami (50KM). Dla Państwa ceny zawsze będą niższe.

Z kilku pokoi portowych rozciąga się wspaniały widok na zatokę, chcemy aby zobaczyli go Państwo osobiście, jeśli jednak nie mają Państwo takiej możliwości – specjalnie dla Was uruchomiliśmy podgląd tego pięknego kawałka Mikołajek na naszej kamerze LIVE!

Serdecznie zapraszamy, Krystian i Marta...

CICHA ZATOKA
MAZURY - MIKOŁAJKI

11-730 Mikołajki, ul. Spacerowa 1
tel. 662 297 072
e-mail: krystiansliwinski01@gmail.com

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały rok! Zapraszamy do naszego
portu, pokoi portowych a wkrótce do tawerny portowej...
 

Zapraszamy również na naszą stronę na Facebooku
Zobacz widok na nasz port LIVE